ÖrgülerVideo Galeri

Derya Baykal Bebek Yelegi

Bebek Yelegi Anlatımlı Yapılışı

Sevgili hanımlar, yine bir yapımında ve bugün Derya Baykal bebek yelegi anlatımlı ve videolu modelinde bir aradayız. Havaların çok soğudu bugünlerde bebek bekleyen anne adaylarımız ya da anneanne ve babaanne adaylarımız için yeni doğan bebek yeleği yapacağız.

Derya Baykal Bebek Yelegi

Giydirilmesi çok kolay olan bu yeni doğan bebek yeleğimiz için bebek yünü ve 3,5-4 numara şiş elin sıkılığına göre kullanıyoruz. Tabi ki sayılarını büyüterek sizler daha büyük yaştaki çocuklarınız içinde yapabilirsiniz. 40 şişimize atıp, 5 diş örüyoruz. Daha sonra kenarlarına düğmenin dikileceği yere 7’şer ilmek sondan ve baştan bırakarak örüyoruz. Arada kalan 26 ilmeği düz örüyoruz ya da isterseniz sevdiğiniz bir örneği de koyabilirsiniz. Derya Baykal bebek yelegi anlatımlı videosunu izleyerek yan bölümlerinin yapılışını öğrenebilirsiniz.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Şişle Örülen Anne Patiği Tarifi - Videolu Anlatım

Ayrıca sevgili hanımlar böyle şık el işlerinizi yaparak, Facebook grubumuz üzerinden ürünlerinizi sergileyerek, satışını da sağlayabilirsiniz. Grubumuza katılmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal Bebek Tulumu başlıklı makalemizde , Derya Baykal ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı