ÖrgülerVideo Galeri

Derya Baykal Kolay Patik Yapılışı ve Videolu Anlatımı

Kolay Yapılışı ve Videolu Anlatımı

Hanımlar, soğuk kış günlerini yaşadığımız bugünlerde ayaklarımızı ısıtmak için Derya Baykal kolay patik yapılışı üzerinde duracağız. Patiğimizi bütün olarak öreceğiz ve patiğimizi örmek için orta kalınlıkta ip ve 5 numara kullanıyoruz.

Derya Baykal Kolay Patik Yapılışı ve Videolu Anlatımı

0 ilmekle başlıyoruz ve bir tarafta düz olarak ilerlerken, diğer tarafta 1 artıracağız. 9 diş haraşo örerek taban kısmını oluşturuyoruz. 23 ilmeği kesiyoruz ve kalan 16 ilmeği 7 sıra düz örüyoruz ve burası ayağın üst kısmına gelecek. 23 tane kestiğimiz ilmekleri artırarak geri getiriyoruz ve 9 diş haraşo örüyoruz ve bu sefer her sırada 1 eksiltiyoruz. Sonraki sırada 10 kesiyoruz ve 7 diş daha haraşo örerken, her iki taraftan her sırada 1 tane artırıyoruz.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Derya Baykal Tığ İşi Örgü Modelleri

Derya Baykal yapılışının devamı için videomuzu izleyerek, detayları da görebilirsiniz.

Sevgili hanımlar, elde etmek için el emeği ürünlerinizi satmak istiyorsanız, Facebook grubumuza üye olabilirsiniz ve bunun için BURAYA TIKLAYIN! 

Bir önceki yazımız olan Tunus İşi Kolay Bebek Yeleği Modeli Yapılışı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde 3, 5 numara Tunus tığı ve bebe yünü hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı