ÖrgülerVideo Galeri

Dizi Boncuklar Örgü Motifi Kibar Örnek Yapımı – Videolu Anlatım

Dizi Boncuklar Motifi Kibar Örnek Yapımı – Videolu Anlatım

Bebeklere uygun bir örgü tasarımı olan dizi boncuklu kibar tasarımı son derecede de uygun bir konumda yer alarak başarılı görüntü çizme aşamasında da yeterli olarak görülmektedir.

Bebeklerin üzerinde sık sık görülen bu tasarımlar hem renklerin işlenişi ile hem de işlevi ile son derecede uygun atkıların, berelerin ya da hırkaların ortaya çıkması konusunda da ideal olarak görülmektedir. Bu tip birer giysi modelinin yanı sıra şal ya da battaniye için de kullanılacak olan söz konusu modelde 4 ya da 5 numaralı şişlerin kullanılması en uygun sonuçları da verebilecek türde bir tercih olacaktır.

Bu örgü modeli içerisinde bulunan her üç ve 4 sıradan oluşuyor.  2 ilmekte bir kenar ilmeklerinin eklenmesi de gerekiyor. Şekil ve yapılış bakımından oklava modeline benzetilen bu tasarım için daha çok açık renkli iplerin tercih edilmesi de önemli bir ayrıntı olarak kabul görüyor. Bu sayede de son derecede önemli tasarımlar da ortaya çıkabiliyor.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Kraliçe Çiçek Modeli İğne Oyası Yapımı - Videolu Anlatım

Bir önceki yazımız olan Ağır Ama Pek Güzel Kum Boncuk Kenar Oyası - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde Altınbaşak marka, Halkalı iplik oyaları ve kalem oyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı