Derya Baykal Sökmeli Bere Yapılışı – Videolu Anlatım

Derya Baykal Sökmeli Bere Yapılışı - Videolu Anlatım

2 28

Yapılışı

Sevgili hanımlar, farklı bir deneme yaparak bugün sizlerle Derya Baykal sökmeli bere modeli yapacağız. İsterseniz ebruli isterseniz düz renk olarak çalışabilirsiniz.

Derya Baykal Sökmeli Bere Yapılışı

40 ilmek başladığımız örgüyü düz olarak bir şiş boyu kadar örüyoruz. 10 ilmek toplama işi yapıyoruz ve bunun için 2 ilmeği birlikte alıyoruz ve tek kalan ilmeğimizi ilmeklerin yanına geçiriyoruz. 0 ilmek kaldıktan sonra tek kalan ilmeğimiz geçirmeden 1 ilmeği şişten çıkarıyoruz ve tek ilmeği diğer şişe geçirip örüyoruz ve 2 ilmeği birlikte alarak tekrar örüyoruz. Sıra sonuna kadar aynı işleme devam ediyoruz. Derya Baykal sökmeli bere modeli yapılışına yönelik detayları öğrenmek adına videomuzu izleyebilirsiniz.

Ayrıca hanımlar yapılışını öğrendiğimiz sökmeli bere ve diğer el emeği ürünlerinizin satışı için Facebook grubumuza üye olabilirsiniz. Facebook grubumuza üye olmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal Örgü Çanta Modelleri - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde Derya Baykal, ve hakkında bilgiler verilmektedir.


2 Yorumlar
  1. fatm diyor

    Sökmeli bere benimde en çok sevdiğim bere türüdür. Güzel bir anlatım olmuş.

  2. sanem diyor

    Derya ablam seni çok seviyoruz. Lütfen tekrar tv lere çık. 4 gözle bekliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!