ÖrgülerVideo Galeri

Düğmeli Bebek Patiği Yapılışı – Videolu Anlatım

Patiği Yapılışı – Videolu Anlatım

Soğuk kış aylarında bebeklerimizin ayaklarının üşümemesi için, düğmeli  yapılışını öğrenmek şart. Tığ ile yapılan patiklerimizi hem erkek hem kız bebekler için kullanabilirsiniz.

Yapılışı

ile yapmak çok daha iyi oluyor. Elinize ve uygun tığ tercih ederek işe başlayabilirsiniz. Öncelikle patiğin taban kısmını örmeniz gerekmektedir. Taban kısmını yapıp bitirdikten sonra üst kısmını yapıyoruz. En son düğme diktiğimiz bölümü yaparak düğmeyi dikip patiğimizi tamamlıyoruz.

Yapmak istediğiniz ay ve yaşa uygun olarak ayak numarasına göre yapabilirsiniz. Zincir sayısı örgüden örgüye, kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterebiliyor. Siz kendi çocuğunuzun durumuna göre zincir sayısını artırabilir veya azaltabilirsiniz.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Yeni Doğan Bebek Patik Yapılışı - Videolu Anlatım

Kız çocukları ve erkek çocukları için düğmeli yapımındaki tek fark renk farkıdır. Renk uyumu ve bazı süslemelerde sadece fark gösteren patikler de, bu renk farkına çok önem vermeyip gerek kız gerek erkek çocuklarına aynı renk patikleri işleyip gönül rahatlığı içinde kullanabilirsiniz.

Eğer sizde yakın zamanda masumiyet müzesinden çıkıp hayatınıza dahil olacak bir bebek bekliyorsanız bu patikleri yapmakta, kullanmakta çok hoşunuza gidecek. Hiç bilmeyen kişiler bile düğmeli bebek patiğini kolayca yapabilecektir. Rengarenk yaptığınız el işleriyle hem kendinizi iyi hissedecek hemde bebekleriniz de çok tatlı bir görünüm sağlayacaksınız.

Düğmeli bebek patiği yapılışıyla, kız ve erkek çocuklarınıza yapabilirsiniz

Paylaştığımız video ile düğmeli bebek patiği yapılışını izleyerek, kolayca kız ve erkek çocuklarınıza rengarenk, cicili bicili patikler yapabilirsiniz.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Örgü Vazo Kılıfı Yapımı - Videolu Anlatım

Bir önceki yazımız olan Amigurumi Pokemon Modelleri başlıklı makalemizde , Pokemon Modelleri ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı