Karanfil Desenli Tunus Patik Yapımı- Videolu Anlatımlı

0 187

Karanfil Desenli Tunus Patik Yapımı- Videolu Anlatımlı

Hoş bir görünüme sahip olan karanfil desenli Tunus patik yapımı kadınların beğenisini kazanabilecek ölçütlerde yer almaktadır. Karanfilli tığ patik seçenekleri 38-39 numara ayaklara uygunluk açısından görülebilecek türde var olan bir patik olarak bilinmektedir. Bu patik için yeşil, mor ve beyaz de kullanılmaktadır. Kullanılan ise 3 olarak bilinmektedir.

Bu patiği örmeye başlamanız halinde 22 zincir ile dümdüz 32 sıra tamamlanacaktır. Sonrasında da patiğin burun kısmına geçilecektir. En son olarak ise Tunus patik topuk yapımı ve kenar oyalarının işlenmesi ile de örgü süreci tamamlanacaktır.

36-37 ayak numarasına sahip olan kadınlar ise 30 sıra halinde patik örecek. Sonradan küçültme işlemlerine gidecek olsalar bile bu eylemi patik kenarlarından gerçekleştirebilirler.

Kadınların gözüne son derecede hoş gelen karanfil desenli Tunus patik modellerini yapmak son derecede kolay olarak kadınların kısa bir süreç içerisinde tamamlayabilecekleri bir tasarım olarak bilinmektedir. Aynı zamanda da göze de hitap eden bu patik modelleri son derecede başarılıdır.

Bir önceki yazımız olan Şiş Örgü ile 0-3 Aylık Kolay Bebek Yeleği - Video Anlatımlı başlıklı makalemizde bebek örgü modelleri, bebek yeleği ve haraşo tekniği hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.