Örgü Yelekte Kol Kesimi Nasıl Yapılır?

Örgü Yelekte Kol Kesimi Nasıl Yapılır?

0 86

Yelekte Kol Kesimi ?

Evet hanımlar, bugün örgü yelekte kol kesimi nasıl yapılır sorusuna cevap vereceğim. Şişle örmekte olduğunuz yelekler için bu tekniği kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz. Kol kesiminde bu yöntemi kullandığınızda çok şık bir görünüm ortaya çıkıyor.

Örgü Yelekte Kol Kesimi Nasıl Yapılır?

Ördüğüm yelekte lastik sayımız 1 olduğu için diğer tarafta da 1 lastik olmalı ama 11 ilmek alarak, 2 tanesini içerden alacağız. Lastiğiniz nasılsa o şekilde attığımız ilmekleri örüyoruz. Benim ki bir ters bir düz olduğu için öyle örüyorum. Daha sonra örgümüzde iki tane ilmeği birlikte alarak eksiltiyoruz. 13 ilmeğimizi örmeye devam ediyoruz. Bu sefer 3 ilmek birlikte alarak eksiltme yapıyoruz. Örgü yelekte sorusunun devamını öğrenmek için videomuzu izleyebilirsiniz.

Bunun dışında el emeği işlerinizi satmak istiyorsanız, Facebook grubumuza üye olarak satış yapabilirsiniz. Facebook grubumuza üye olmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Örgü Minder Puf Modelleri Yapılışı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde Örgü Minder, puf minder ve Puf hakkında bilgiler verilmektedir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!