Örgü Modelleri

Örgü Pantolon Ağı Nasıl Yapılır?

Spread the love

Örgü Pantolon Ağı Nasıl Yapılır?

Örgü pantolon ağı nasıl yapılır sorusuna geçmeden önce kız ya da erkek çocuklarımız için örmek isteyeceğiniz bir pantolon modeli örerek işe başlayacağız. Yan kısımlarından ajurlu olan bu örneğimizde ön ve arka kısımları ise düz olacak şekilde örülüyor.

Erkek çocuk ya da bebekleriniz için ajur bölümüne saç örgüleri yerleştirebilirsiniz. Yine aynı şekilde ajur bölümlerine pirinç örgü modelleri, burgu örgü modelleri ya da farklı örgü modelleri ekleyebilirsiniz. Hatta pantolona çizgili desenler bile koyabilirsiniz. Paça boyumuz 28 cm, ağ kısımdan bele kadar boyumuz 22 cm olacak.

Bebe yünü kullanarak örüyoruz ve pantolonumuzun paça kısmından 65 ilmekle başlıyoruz. Ön kısmı düz, arka kısmı ters olacak şekilde 9 sıra örüyoruz. 1 tane dolayıp, 2 ilmeği birlikte keserek sıra sonuna kadar geliyoruz. Pantolonumuzun devamı ve örgü pantolon ağı nasıl yapılır sorusu içinde videomuzu izleyebilirsiniz.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Örgü Erkek Bere Modelleri

Bunun dışında belirtmek istediğim bir noktada, el emeği ürünlerinizi satmayı planlıyorsanız, Facebook grubumuza üye olabilirsiniz. Bunu yapmak için yani grubumuza üye olmak için BURAYA TIKLAYIN!


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı