Örgü Pantolon Ağı Nasıl Yapılır?

Örgü Pantolon Ağı Nasıl Yapılır?

0 69

Pantolon Ağı ?

Örgü pantolon ağı nasıl yapılır sorusuna geçmeden önce kız ya da erkek çocuklarımız için örmek isteyeceğiniz bir pantolon modeli örerek işe başlayacağız. Yan kısımlarından olan bu örneğimizde ön ve arka kısımları ise düz olacak şekilde örülüyor.

Erkek çocuk ya da bebekleriniz için ajur bölümüne saç örgüleri yerleştirebilirsiniz. Yine aynı şekilde ajur bölümlerine , ya da farklı örgü modelleri ekleyebilirsiniz. Hatta pantolona çizgili desenler bile koyabilirsiniz. Paça boyumuz 28 cm, ağ kısımdan bele kadar boyumuz 22 cm olacak.

kullanarak örüyoruz ve pantolonumuzun paça kısmından 65 ilmekle başlıyoruz. Ön kısmı düz, arka kısmı ters olacak şekilde 9 sıra örüyoruz. 1 tane dolayıp, 2 ilmeği birlikte keserek sıra sonuna kadar geliyoruz. Pantolonumuzun devamı ve örgü pantolon ağı nasıl yapılır sorusu içinde videomuzu izleyebilirsiniz.

Bunun dışında belirtmek istediğim bir noktada, el emeği ürünlerinizi satmayı planlıyorsanız, Facebook grubumuza üye olabilirsiniz. Bunu yapmak için yani grubumuza üye olmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Çocuklar İçin Örgü Modelleri Yapılışı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde 3, 5 numara ve çocuklar için hakkında bilgiler verilmektedir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!