Yıldız Bahçesi Motifi Yapılışı – Videolu Anlatım

1 632

Yıldız Bahçesi Motifi Yapılışı – Videolu Anlatım

Yıldız bahçesi motifi yapılışı hem kolay hem de hızlı ilerleyen ilmeklere sahip. ile biraz uğraştırabiliyor fakat ile çok kolay ilerleme kaydeden bir modeldir.

Yıldız bahçesi deseni genellikle için tercih ediliyor ve sık bir yapıya sahip olması kış aylarında sıcak tutmak için birebir. Yıldız bahçesi motifi ile yalnızca kıyafet veya aksesuar değil ayrıca amigurumi oyuncaklar da yapabilirsiniz ki düz bir yapısı olması oyuncak yüzeyleri için kullanılmaya çok müsaittir. Dilediğiniz renk her ne ise bu modele çok yakışacaktır fakat bizce üç veya üçten fazla renk kullanımı ile ortaya harika ve estetik duran işler çıkarabilirsiniz.

Aşağıda üç renkli yıldız bahçesi motifi yapımı videosunu sizler için paylaştık. Daha fazla el işi, ve dekorasyon fikirleri, anlatımlı videoları için sitemizde yer alan kategorilere göz atabilir ve tasarım fikirlerinden faydalanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Zigzag Motifi Yapımı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde örgü bebek yelekleri, örgü kıyafetler ve örgü hakkında bilgiler verilmektedir.


1 yorum
  1. derya diyor

    Video anlatımı gerçekten de çok başarılı olmuş. Hepinizin eline emeğine sağlık

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!