ÖrgülerVideo Galeri

Yol Ayrımı Motifi Yapımı – Videolu Anlatım

Yol Ayrımı Motifi Yapımı – Videolu Anlatım

Bu yazımızda yol ayrımı motifine ve videolu anlatımına yer vereceğiz. Yol ayrımı motifi genellikle olarak tercih edilmektedir. Çünkü yapısı gereği olarak örüldüğünde pek uğraştırıcı olacaktır.

Yol ayrımı motifi yapımı, örme tekniği gereği hızlı ilerler ve bu ile örgü battaniye modelleri kolaylıkla her ebatta yapılabilir. Arzu ederseniz motifi iki farklı kombinasyonda ile de örebilirsiniz. Yol ayrımı motifi yapımı için elbette zevkinize göre yapabilirsiniz fakat bizce zıt renkler (yeşil-pembe gibi) bu model için pek hoş olacaktır.

Yol ayrımı motifini eğer bebekleriniz için yapacağınız el işi kıyafetler için tercih edecekseniz her zaman olduğu gibi tavsiyemiz bebeğinizin cildine uygun ve kaşıntı yapmayacak türden ipler tercih etmenizdir ki pamuklu ipler bunun için oldukça uygundur.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Tığ İşi Bebek Patik Yapılışı - Videolu Anlatım

Aşağıdan sizin için yayınladığımız yol ayrımı videomuza ulaşabilir dilerseniz tüm el işlerimiz için diğer kategorilerimize de göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gazete Kağıtları Kullanarak Örgü Sepet Yapımı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde atık malzeme, duvar süsleri ve geri dönüşüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı